consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis,

Kanał i reklama na YouTube

film-589491_1920Według statystyk YouTube to największa na świecie wyszukiwarka materiałów multimedialnych, oraz najczęściej odwiedzany serwis internetowy.

Dzięki swojej popularności i globalnemu zasięgowi, jest on wykorzystywany jako jedno z najlepszych narzędzi marketingu internetowego. Na dzień dzisiejszy w Polsce z YT korzysta już ponad 13 milionów ludzi.

Jest on dobrą alternatywą, biorąc pod uwagę inne środki masowego przekazu. To my decydujemy co chcemy i kiedy chcemy oglądać. Sami też możemy stać się twórcami swojego kanału , umieszczać filmy, zdobywając dużą rzeszę odbiorców.

Wszystkie umieszczone materiały na naszym kanale, możemy wypromować, docierając do odpowiedniej grupy odbiorców.

Na YouTube istnieję możliwość emisji reklam tekstowych, graficznych oraz multimedialnych.

Rodzaje reklam:

  • TrueView In-Stream (multimedialna/ film)

Reklama jest wyświetlana przed lub w trakcie oglądanego filmu. Użytkownik może po 5s pominąć oglądaną reklamę lub obejrzeć ją do końca.

Opłata jest pobierana, jeśli użytkownik obejrzy nie mniej niż 30 s reklamy lub obejrzy do końca pod warunkiem że jest krótsza niż 30 s.

  • TrueView In-Display (banerreklamowy/ tekstowy / wideo)

Reklama wyświetlająca się w wynikach wyszukiwania, na stronach wyświetlających wybrany film, lub jako nakładka na filmach. Płatność jest pobierana po kliknięciu w reklamę , która przeniesie nas w konkretnie wybrane miejsce.

  • Możliwości kierowania reklam do wybranej grupy docelowej, poprzez wybór:
  • Demografie / płeć i wiek
  • Tematy / wybór z pośród wielu kategorii tematycznych
  • Zainteresowania użytkowników
  • Słowa kluczowe /dopasowanie materiałów do wybranych słów kluczowych
  • Miejsca docelowe
  • Lokalizację / województwo / miasto / wybrany kraj
  • Listę remarketingową / dotarcie do użytkowników którzy odwiedzili naszą stronę www.

Dodatkowo oferujemy stworzenie profesjonalnego kanału firmowego, na którym możemy umieścić wszystkie informację oraz materiały multimedialne dotyczące Państwa firmy. Precyzyjny opis kanału, dobór słów kluczowych, połączenie z innymi mediami jak np. facebook / google+ , zwiększy wielokrotnie ilość odwiedzin kanału oraz strony www. Da możliwość zapoznania się z naszą ofertą większej grupie potencjalnych klientów. Ta forma promocji i informacji wspiera wizerunek firmy jak i kreowanie marki.

Zaufali Nam:

Skontaktuj się z Nami

info@globalspace.pl

666-666-666

Poniedziałek – piątek: 08.00 do 16:00

Z przyjemnością przygotujemy bezpłatną wycenę Państwa indywidualnych projektów oraz udzielimy szczegółowej informacji na temat naszej oferty. Zachęcamy do skorzystania z opcji formularza kontaktowego.