KAMPANIE REKLAMOWE GOOGLE AdWords

BĄDŹ WIDOCZNY JUŻ DZIŚ

Reklama Google

REKLAMA GOOGLE ADWORDS – LINKI SPONSOROWANE

Każdego dnia szukając informacji w internecie korzystamy z wyszukiwarki Google.

Jest to doskonałe medium dzięki któremu możemy wypromować swoją firmę oraz produkty. Reklama w Google charakteryzuję się bardzo wysoką skutecznością i efektywnością biorąc pod uwagę wszystkie dostępne formy reklamy internetowej.

Dociera ona do osób które aktywnie poszukują ofert i informacji na temat produktów którymi są zainteresowane. Jest idealnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów, promowania marki oraz wzmacniania wizerunku firmy.

Dzięki kampanii reklamowej na wyszukiwarce Google ilość wejść na stronę firmową wzrasta co automatycznie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Wygenerowana ilość kliknięć z pierwszej strony spowoduje zintensyfikowanie zainteresowania i przejęcie w dużym procencie klientów konkurencji pojawiającej się na stronach wyszukiwarki.

LINKI SPONSOROWANE – KORZYŚCI

 • Nowi klienci – kierujesz swoją reklamę do wybranych grup docelowych.
 • Natychmiastowe efekty -Twoja firma staje się widoczna na pierwszej stronie wyników już w dniu uruchomienia kampani
 • Płatnośc za efekty – płacisz tylko za kliknięcie na boks reklamowy czyli wejście na Twoją stronę www.
 • Duża elastyczność – możliwość modyfikacji kampanii podczas jej trwania
 • Pełny dostęp do statystyk w postaci raportów z kampanii.
 • Dowolna ilość słów kluczowych
 • Wzmocnienie wizerunku firmy
 • Przejżyste zasady rozliczania kampanii

google-920532_1280Każda kampania jest przygotowana pod specjalne wymagania i preferencje klienta tj:

 • budżet ( kwota przeznaczona na kampanię)
 • zasięg reklamy ( promień, miasto. województwo, państwo)
 • czas wyświetlania reklamy ( godziny, dni)
 • wybrane frazy ( możliwość modyfikacji podczas trwania kampanii)
 • miejsce kierowania reklam ( Google, partnerzy Google, sieci partnerskie)

Jeśli jesteś zainteresowany linkami sponsorowanymi prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Remarketing Google

Remarketing (reklama śledząca) – Kierowanie reklam do konkretnej grupy użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili naszą stronę i są zainteresowani naszą ofertą. Dzięki takiej formie promocji możliwe jest nakłonienie użytkownika do ponownego odwiedzenia naszej strony internetowej, skorzystania z naszych usług, zakupu naszych produktów, promocji lub wzmocnienie rozpoznawalności marki. Jest to nowa i niezwykle skuteczna forma komunikacji oparta na personalizacji przekazu. Doskonałe narzędzie wspierające nasze kampanie reklamowe oraz uzupełniające inne formy reklamy. Reklama jest przystosowana i emitowana na komputerach stacjonarnych jak i przenośnych oraz urządzeniach mobilnych. Rodzaj reklamy – BANEROWA / STATYCZNA / ANIMOWANA

„Twoja reklama podąża za Twoimi potencjalnymi klientami, dostrzegają oni ją gdyż jest bezpośrednio związana z ich potrzebami i oczekiwaniami”

Lista remarketingowa (lista osób która odwiedziła Państwa stronę www):

Na liście remarketingowej mogą być zliczane wejścia nie tylko na cały serwis ale na pojedyncze produkty lub usługi , zliczanie może trwać 30/60/90/360 dni. Daje nam to możliwość promocji i reklamy konkretnego produktu/usługi oraz jej emisji wybranej grupie użytkowników którzy byli nią konkretnie zainteresowani przez określony czas. Im dłużej zliczamy wejścia na stronę tym większa jest lista naszych potencjalnych klientów którym możemy emitować naszą reklamę.

Przykład: Strona internetowa hotelu ma w swojej ofercie takie usługi jak: sale konferencyjne, spa, imprezy sezonowe( andrzejki, sylwester, majówka).

Tak więc robiąc promocję „SPA”, kierujemy naszą reklamę tylko do osób, które wchodziły przez określony czas tylko na podstronę dotyczącą oferty „SPA” a nie „KONFERENCJI” i na odwrót. Możemy też w tym samym czasie, emitować osobno reklamy osobom które wchodziły na „SPA i „KONFERENCJE”

W takiej sytuacji nasza reklama jest bardzo elastyczna, co daje nam możliwości dotarcia z naszą reklamą tam gdzie my chcemy i kiedy chcemy.

Zaufali Nam:

Skontaktuj się z Nami

info@globalspace.pl

666-666-666

Poniedziałek – piątek: 08.00 do 16:00

Z przyjemnością przygotujemy bezpłatną wycenę Państwa indywidualnych projektów oraz udzielimy szczegółowej informacji na temat naszej oferty. Zachęcamy do skorzystania z opcji formularza kontaktowego.